Head Vaba Poe külastajad

Seoses ruumipuudusega ei võta me kuni 22. septembrini vastu riideid.
See tähendab, et poodi võib tuua ainult jalanõusid, raamatuid, mänguasju, kotte, rihmu, toidunõusid, ehteid ja muud, mis kellelgi üle on. Suuremate esemete puhul nagu mööbel ja kodumasinad kehtib endiselt võimalus kuulutuse jätmiseks (suurust saab hinnata näiteks selle järgi, et kas keskmine inimene jaksab selle käes koju viia või mitte).
See ei tähenda aga, et poes riidekraam ei uueneks. Meil on praegu ladustatud üsna suures koguses igasuguseid riideid, mis poodi lihtsalt ära ei mahu ning enne, kui see riidemägi ei vähene, ei saa me kahjuks rohkem juurde võtta.

Kui kappi on mõnikord ruumi juurde vaja, siis riideid võtavad Tartus vastu mitmed second hand poed.
Internetis tegeleb taaskasutusega näiteks Facebookis grupp Taaskasutus Tartus https://www.facebook.com/groups/431377670262347/ ja Tartu freecycle list http://groups.yahoo.com/group/tartufreecycle/

Tuletame ka meelde, et asju võite poodi tuua ainult lahtiolekuaegadel:
kolmapäeviti kell 16.00 – 19.00
pühapäeviti kell 12.00 – 18.00
Kui tõesti mingil põhjusel on see võimatu, palun helistage telefoninumbril +372 5638 7930, saatke e-kiri aadressile squatartu@riseup.net või kirjutage facebookis kasutajale Anna Haava ning lepime mõne muu aja kokku. Kilekottide ukse taha jätmine lihtsalt sellepärast, et ei viitsita õigel ajal tulla või ette helistada, ei ole lahe!

Täname mõistva suhtumise eest

About these ads

4 thoughts on “Head Vaba Poe külastajad

 1. On olemas spunk.ee, kustkaudu saab ka asju niisama äraandmiseks üles riputada. Kui ukse taha kotte jäetakse võib sinna uskele ju soovitava sildi panna taaskasutuskeksuse ja spungi andmetega.
  Kui AH majal oleks spunki kasutaja tehtud, saaks majja kuhjuma kippuva sinna ka pakkumiseks süles panna.

  • Taaskasutuskeskus ei võta üldse vastu riideid, jalanõusid jm.
   Kuulutuse lühem versioon on üleval nii poes kui ka värava peal.
   Seda aega ja energiat, et teha kõikidest esemetest pilt ning siis need soovijale laiali saata Spungi kaudu, kahjuks meil ei ole.
   Aga aitäh mõtteid jagamast!

 2. Puhtaid ja terveid riideid, garderoobikaupu saab Humana poodidesse annetuskappidesse pakkuda. St kui juhtub siin lugema keegi, kes plaanib pambuga suunduda kuhugi ukse taha poetama, siis nood kapid on parem alternatiiv.
  Taaskasutuskeskused on varem võtnud, neil on lihtsalt liiga palju kuhjunud ja nende mõlemad hooned lähevad mõne aja pärast lammutamisele.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s